VEVOR VEVOR Μίνι Τόρνος Μετάλλου 36W 20,000 RPM MNJXJSCC36W0E26IBV2
Κωδικός προϊόντος : MNJXJSCC36W0E26IBV2 ID : 68323
Σύντομη περιγραφή
html
  • Ταχύτητα: 20,000 RPM
  • Μέγιστη Διάμετρος Επεξεργασμένου Υλικού: 2.76 in
  • Μήκος Επεξεργασμένου Υλικού: 5.12 in
  • Ακρίβεια Άξονα: 0.0004 in
  • Ικανότητα Στροφής Αλουμινίου: 0.004 in
  • Κύριο Υλικό: Κράμα Αλουμινίου
VEVOR Μίνι Τόρνος Μετάλλου 36W 20,000 RPM MNJXJSCC36W0E26IBV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html VEVOR Μίνι Τόρνος Μετάλλου 2.76 x 5.12 in
Πραγματοποιήστε τη Δημιουργικότητά σας
  • Τσοκ 3 Σιαγόνων
  • Χειροτροχός από Κράμα Αλουμινίου
  • Μικρό Μέγεθος
  • Πλήρες Σετ Αξεσουάρ
  • Πολλαπλές Εφαρμογές
Χαρακτηριστικά:
  • Ταχύτητα: 20,000 RPM
  • Ρυθμός Τροφοδοσίας: 0.0008 in / 0.02 mm
  • Μήκος Επεξεργασμένου Υλικού: 5.12 in / 130 mm
  • Αριθμός Μοντέλου: 7X12
  • Μέγιστη Διάμετρος Επεξεργασμένου Υλικού: 2.76 in / 70 mm
  • Μέγιστη Ικανότητα Στροφής Ράβδου Αλουμινίου: 0.004 in / 0.1 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 12.40 x 5.71 x 6.69 in / 315 x 145 x 170 mm
  • Καθαρό Βάρος: 7.05 lbs / 3.2 kg
  • Ισχύς: 36W
  • Ακρίβεια Άξονα: 0.0004 in / 0.1 mm (όταν το μήκος του τεμαχίου είναι 3.94 in / 10 cm)