VEVOR VEVOR Πάγκος Πλυντηρίου-Στεγνωτηρίου 54" x 27" Ξύλινος Καλυμμένος Μαύρος Πάγκος Πλυντηρίου και Στεγνωτηρίου XYTM54INCHHSSL1G9V0
Κωδικός προϊόντος : XYTM54INCHHSSL1G9V0 ID : 61959
  • Προστατεύει τις συσκευές σας
VEVOR Πάγκος Πλυντηρίου-Στεγνωτηρίου 54" x 27" Ξύλινος Καλυμμένος Μαύρος Πάγκος Πλυντηρίου και Στεγνωτηρίου XYTM54INCHHSSL1G9V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Πολυλειτουργικός Πάγκος Πλυντηρίου & Στεγνωτηρίου
  • Διαστάσεις: 1370 x 700 x 69 mm
  • Χωρητικότητα Βάρους: 250 lbs
  • Υλικό: Ποιοτική μοριοσανίδα P2
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Αριθμός Μοντέλου: C240329S-01
  • Βάρος Προϊόντος: 11.7 kg ± 5%