Κωδικός προϊόντος : SJKCWDYKB646IRSB8001V0 ID : 92341
Σύντομη περιγραφή
  • Πολυλειτουργικός Πάγκος Αποθήκευσης
  • Μεγάλης Χωρητικότητας Αποθήκευση
  • Άνετη Καθιστική Επιφάνεια
  • Λεπτομερής Σχεδίαση
  • Εφαρμογή σε Πολλαπλά Σκηνικά
  • Άνετο Μαξιλάρι
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ευρεία Εφαρμογή
Αξιόπιστος Σχεδιασμός
Μακροχρόνια & Σταθερή
Πολυλειτουργικός Σχεδιασμός
Το παιδικό πάγκο αποθήκευσης λειτουργεί ως αποθήκευση, κάθισμα και ράφι. Το μαξιλάρι από λινό πάχους 1.2 in/30 mm προσφέρει άνεση, ενώ οι 4 κατευθυντήριοι τροχοί διευκολύνουν την κίνηση. Είτε χρησιμοποιείται για παιχνίδι, ξεκούραση ή αποθήκευση, καλύπτει διάφορες ανάγκες.
Μεγάλος Χώρος Αποθήκευσης
Αυτό το παιδικό σημείο ανάγνωσης περιλαμβάνει 6 διαμερίσματα, 3-όροφο βιβλιοθήκη και 1 συρτάρι, αποθηκεύοντας εύκολα παιχνίδια, βιβλία, ρούχα και άλλα αντικείμενα. Ο 3-επίπεδος ρυθμιζόμενος σχεδιασμός (32 mm) του αριστερού ραφιού διατηρεί τα σπίτια τακτοποιημένα.
  • Ξύλινος Πάγκος Αποθήκευσης με Πλάτη
  • Παιδική Βιβλιοθήκη & Οργανωτής Παιχνιδιών
  • Μεγάλη Κασέλα Παιχνιδιών για Παιδότοπο, Σαλόνι ή Χώρο Υποδοχής
  • Εύκολη Συναρμολόγηση
  • Διαστάσεις: 1700 x 400 x 800 mm
  • Στατική Αντοχή: 350 lbs/158.76 kg
  • Αριθμός Μοντέλου: C250224D-01
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 66.93 x 15.75 x 31.50 in/1700 x 400 x 800 mm