VEVOR VEVOR Πετρελαιοκίνητο Κονταροπρίονο με Περιστρεφόμενη Κεφαλή 43CC 12" ECCYJCS12INCZYJ6P002V0
Κωδικός προϊόντος : ECCYJCS12INCZYJ6P002V0 ID : 79906
Σύντομη περιγραφή
html
  • Ελαφρύς Σχεδιασμός: Βάρος 10 kg, με ιμάντα ώμου και αντιολισθητική λαβή για μείωση της κόπωσης.
VEVOR Πετρελαιοκίνητο Κονταροπρίονο με Περιστρεφόμενη Κεφαλή 43CC 12" ECCYJCS12INCZYJ6P002V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html VEVOR Βενζινοκίνητο Κλαδευτήρι με Περιστρεφόμενο Κεφαλή 43CC 2-Χρονων με Μπάρα Κοπής 12 ιντσών
Αντιμετωπίστε Αβίαστα τα Ψηλά Κλαδιά
Διαστάσεις Προϊόντος: 10.8 × 8.9 × 8.9 ίντσες / 275 × 225 × 225 mm
Καύσιμα: Δεξαμενή 30 fl.oz. / 850 ml, Λιπαντικό Αλυσίδας: Δεξαμενή 5.28 fl.oz. / 150 ml
Μοντέλο Κινητήρα: 4300 με Ισχύ 1.75 HP και Ταχύτητα έως 12,000 rpm
Υλικό Μάνδρου Επέκτασης: AL6063 με πάχος 0.08 in / 2 mm