VEVOR VEVOR Πλέγμα Σύρματος 1/2", 24x50ft, 19 Gauge, Γαλβανισμένο, Κοτετσόσυρμα DXGSWL24IN50VEYSJV0
Κωδικός προϊόντος : DXGSWL24IN50VEYSJV0 ID : 40626
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 519 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρός Συγκολλημένος Σχεδιασμός
  • Μικρό Πλέγμα 1/2 ίντσας
  • Ασφαλής Συσκευασία
  • Εύκολη Κοπή και Χειρισμός
  • Ανθεκτικό Γαλβανισμένο Υλικό
  • Πολυχρηστική Χρήση
VEVOR Πλέγμα Σύρματος 1/2", 24x50ft, 19 Gauge, Γαλβανισμένο, Κοτετσόσυρμα DXGSWL24IN50VEYSJV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Υφασμάτινο Πλέγμα, 1/2 ίντσα 24in x 50 ft 19 Gauge
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ισχυρή Συγκολλημένη Κατασκευή: Εξασφαλίζει μακροχρόνια αντοχή και σταθερότητα.
  • Ασφαλής Συσκευασία: Προστατεύει το προϊόν κατά τη μεταφορά.
  • Εύκολη Κοπή και Χειρισμός: Διευκολύνει την εγκατάσταση και την προσαρμογή.
  • Ανθεκτικό Γαλβανισμένο Υλικό: Προστασία από τη σκουριά και τις καιρικές συνθήκες.
  • Πολυχρηστική Χρήση: Κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές στον κήπο και το σπίτι.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Μέγεθος: 24in×50ft / 610mm×15.24m
  • Χρώμα: Ασημί
  • Αριθμός Μοντέλου: SS12122450G
  • Επίστρωση: Γαλβανισμένο με ζεστό βύθισμα
  • Καθαρό Βάρος: 6kg / 13.2lbs
  • Κύριο Υλικό: Γαλβανισμένο Ατσάλινο Σύρμα
  • Μέγεθος Πλέγματος: 0.5 × 0.5in / 12.7 × 12.7mm