VEVOR VEVOR Πολυλειτουργική Αντιστρεπτή Μέγγενη 5.5" από Εύκαμπτο Σίδηρο με Βάση Περιστροφής και Κλείδωμα για Βαριά Χρήση DXZSDGNTQ55IFO0S7V0
Κωδικός προϊόντος : DXZSDGNTQ55IFO0S7V0 ID : 61648
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 769 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Υπερβολική Αντοχή & Σκληρότητα
  • Περιστροφή 360° για Ευελιξία
  • Γρήγορο Κλείδωμα & Απελευθέρωση
  • Μακροχρόνια Απόδοση
  • Βελτιωμένη Ικανότητα Φορτίου
  • Ευρεία Εφαρμογή
VEVOR Πολυλειτουργική Αντιστρεπτή Μέγγενη 5.5" από Εύκαμπτο Σίδηρο με Βάση Περιστροφής και Κλείδωμα για Βαριά Χρήση DXZSDGNTQ55IFO0S7V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Πολυλειτουργική Βάση Μέγγενης 5.5"
  • Γρήγορο Κλείδωμα & Απελευθέρωση: Εύκολη χρήση για γρήγορη προσαρμογή.
  • Αντοχή στο Χρόνο: Κατασκευασμένη για μακροχρόνια απόδοση.
  • Βελτιωμένη Φέρουσα Ικανότητα: Ιδανική για βαριές εργασίες.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Κατάλληλη για διάφορες χρήσεις.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Πλάτος Σιαγόνας: 5.5" / 140 mm
  • Μέγιστο Άνοιγμα Σιαγόνας: 5.5" / 140 mm (Εμπρός), 7" / 180 mm (Πίσω)
  • Βάθος Λαιμού: 2.8" / 73 mm
  • Μέγεθος Αμόνι: 2.56 x 2.76" / 65 x 70 mm
  • Υλικό: Σφαιροειδής Χυτοσίδηρος QT450, Ανθρακούχος Χάλυβας Q235, Ανθρακούχος Χάλυβας 45#
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 12.20 x 5.51 x 6.69" / 310 x 140 x 170 mm