VEVOR VEVOR Προστατευτικός Κώνος 48"x4.5" με 4 Δωρεάν Άγκυρες AQZ48X4.5INHS0001V0
Κωδικός προϊόντος : AQZ48X4.5INHS0001V0 ID : 46957
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 815 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Υλικό: Q235 Χάλυβας
  • Ορατότητα: Υψηλή
  • Φινίρισμα: Επίστρωση Σκόνης
  • Βάρος Καθαρό: 20 λίβρες / 9 κιλά
VEVOR Προστατευτικός Κώνος 48"x4.5" με 4 Δωρεάν Άγκυρες AQZ48X4.5INHS0001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Προστατευτικός Κολονάκι Ασφαλείας 48"x4.5"
Ασφαλιστικό Κολονάκι 4-1/2" Διάμετρος, 48" Ύψος, Κίτρινο με Μαύρες Λωρίδες
  • Υλικό: Χάλυβας Q235
  • Υψηλή Ορατότητα: Εντυπωσιακός κίτρινος χρωματισμός για μέγιστη ορατότητα
  • Σφραγισμένη Βάση: Ασφαλής και ανθεκτική βάση από χάλυβα
  • Φινίρισμα με Πούδρα: Ανθεκτικό στη διάβρωση και τις καιρικές συνθήκες
  • Εύκολη Συναρμολόγηση: Περιλαμβάνονται 4 δωρεάν βίδες αγκύρωσης για εύκολη εγκατάσταση
  • Εκτεταμένες Χρήσεις: Ιδανικό για περιοχές με ευαισθησία στην κυκλοφορία
Διαστάσεις Βάσης (Μ x Π): 20 x 20 cm
Χρώμα: Κίτρινο και Μαύρο
Μοντέλο: Safety Bollard 48 x 4.5 in
Πάχος Βάσης: 5 mm
Ύψος: 122 cm
Καθαρό Βάρος: 9 kg
Πάχος Σωλήνα: 2 mm