VEVOR VEVOR Προστατευτικό Κρεβατιού Νηπίων 56" Αντιολισθητικό Αφρώδες Ελαφρύς Προφυλακτήρας CHCQ1GZ56INC7H9IGV0
Κωδικός προϊόντος : CHCQ1GZ56INC7H9IGV0 ID : 65581
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 329 Πόντους
VEVOR Προστατευτικό Κρεβατιού Νηπίων 56" Αντιολισθητικό Αφρώδες Ελαφρύς Προφυλακτήρας CHCQ1GZ56INC7H9IGV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Προστατευτικό Κρεβατιού για Νήπια VEVOR Προστατευτικό Κρεβατιού για Νήπια Αξιόπιστη Προστασία
Αντιολισθητικό
Εύκολο στον Καθαρισμό
Υψηλής Ποιότητας Υλικό
Το εσωτερικό υλικό είναι από αφρό υψηλής ανάκαμψης 25A, ενώ το κάλυμμα είναι από συνθετικό ύφασμα (180g Jacquard Fabric).
Ευρεία Εφαρμογή
Ιδανικό για χρήση σε διάφορα κρεβάτια, προσφέροντας ευελιξία και άνεση.
Ελαφρύ και Φορητό
Με καθαρό βάρος μόλις 0.5 kg, είναι εύκολο στη μεταφορά και την αποθήκευση.
Διαστάσεις Προϊόντος
56.0 x 6.0 x 4.3 in / 1420 x 152 x 110 mm