VEVOR VEVOR Πύργος Ανεμιστήρας 40" με Χειριστήριο και Χρονοδιακόπτη 8 Ωρών WYTSJHZL40INUQ1VCV2
Κωδικός προϊόντος : WYTSJHZL40INUQ1VCV2 ID : 68342
Άμεσα Διαθέσιμο
Σύντομη περιγραφή
  • Αποσπώμενη
  • Πυκνωμένη Βάση
  • Ανθεκτικό Υλικό ABS
  • Ασφαλής στη Χρήση
  • Συμπαγής και Εξοικονόμηση Χώρου
  • Αξιόπιστη και Ασφαλής
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Πύργος Ανεμιστήρας 40" με Χειριστήριο και Χρονοδιακόπτη 8 Ωρών WYTSJHZL40INUQ1VCV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html
VEVOR 40" Πύργος Ανεμιστήρας
  • Χρονοδιακόπτης 8 ωρών
  • Ταχύτητα 15.4 ft/s
  • Αποσπώμενος
  • Ενισχυμένη Βάση
  • Ανθεκτικό Υλικό ABS
  • Ασφαλής στη Χρήση
  • Αξιόπιστος και Ασφαλής
Μέγιστη Ταχύτητα Αέρα: 15.4 ft/s, Θόρυβος: ≤55dB, Μέγεθος: 40 ίντσες, Αριθμός Μοντέλου: UML-050, Περιστροφή: 80°, Διαστάσεις: φ8.9 x 41.3 ίντσες / φ225 x 1050 mm, Καθαρό Βάρος: 9.7 lbs / 4.4 kg, Ισχύς: 30W