VEVOR VEVOR Ρολό Σχεδίου, 609.6 mm x 45.7 m, 80 GSM, Κατάλληλο για Σχέδια CAD και Αρχιτεκτονικά Σχέδια KFDYZ2INCH24P14T3001V0
Κωδικός προϊόντος : KFDYZ2INCH24P14T3001V0 ID : 90481
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 986 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Εκτύπωση Υψηλής Ταχύτητας: Συσκευάζεται κάθετα για αποφυγή παραμορφώσεων και φραγμάτων.
VEVOR Ρολό Σχεδίου, 609.6 mm x 45.7 m, 80 GSM, Κατάλληλο για Σχέδια CAD και Αρχιτεκτονικά Σχέδια KFDYZ2INCH24P14T3001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Υλικό Χαρτιού Πλοττέρ VEVOR Χαρτί Πλοττέρ Ευρείας Μορφής Ευρεία Εφαρμογή Χρήσης
Διαυγής & Ζωηρή Προβολή
Γρήγορη Εκτύπωση
Ακριβής Έλεγχος Βάρους
Τυποποιημένο Μέγεθος Ρολών
Αυτό το χαρτί ευρείας μορφής παρέχεται σε κουτί με 8 ρολά, καθένα με πλάτος 24 ίντσες (609,6 mm) και συνολικό μήκος 150 ποδιών (45,7 m). Προσφέρει ακριβή, συνεχή αποτελέσματα εκτύπωσης ιδανικά για μεγάλης κλίμακας μηχανικά σχέδια και αρχιτεκτονικά σχέδια. Ο πυρήνας 2 ιντσών ταιριάζει στους περισσότερους τυπικούς εκτυπωτές πλοττέρ.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Εγγυημένο ζωηρό χρώμα & καθαρότητα
  • Ευρεία γκάμα εφαρμογών
  • Ακριβής υπολογισμός βάρους
  • Ομαλή και σταθερή εκτύπωση
  • Εύκολη και ακριβής κοπή
  • Πυρήνας: 2 ιντσών / 50,8 mm
  • Χρώμα: Λευκό Φωτεινό
  • Κωδικός προϊόντος: JSFL21080028P610
  • Μήκος ρολού: 150 πόδια / 45,7 m
  • Ποσότητα: 8 Ρολά ανά Κουτί
  • Υλικό: Καθαρός Ξυλοπολτός
  • Βάρος ανά τετραγωνάκι: 80 g/㎡
  • Διαστάσεις προϊόντος: 24,0 x 3,7 x 3,7 in / 610 x 95 x 95 mm
  • Πλάτος: 24 in / 609,6 mm