VEVOR VEVOR Ρυθμιζόμενα Κλιπ Ραφιών 40 Τεμαχίων από Ατσάλι GBZJJ40PCS00VEYRUV0
Κωδικός προϊόντος : GBZJJ40PCS00VEYRUV0 ID : 71746
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 299 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ρυθμιζόμενα και ευέλικτα
  • Κλειδώνουν και παραμένουν στη θέση τους
  • Κατασκευασμένα για να διαρκούν
  • Κομψά και εξοικονόμηση χώρου
VEVOR Ρυθμιζόμενα Κλιπ Ραφιών 40 Τεμαχίων από Ατσάλι GBZJJ40PCS00VEYRUV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ράφια Κλιπς VEVOR Ράφια Κλιπς - Σετ 40 Τεμαχίων
  • Αντοχή στο Χρόνο: Κατασκευασμένα για να διαρκούν, με πάχος 0.04 in / 1 mm.
Διαστάσεις προϊόντος: 0.67 x 0.88 x 1.57 in / 17 x 22.3 x 40 mm