Κωδικός προϊόντος : ZXSCJ42INCHYATJQA001V0 ID : 103410
Σύντομη περιγραφή
  • Αντικαταστάσιμα ατσάλινα δόντια με 19 δόντια και απόσταση 38 mm για σταθερή απόδοση και εύκολη συντήρηση.
  • Δυνατή ατσάλινη λεπίδα με διαδρομή 0–735 mm για αποτελεσματικό ξύσιμο και συλλογή υλικών.
  • Τεχνικά στοιχεία: Μοντέλο LR8S | Βάρος 54 kg | Διαστάσεις ράγας 1070 × 460 × 585 mm | Διαστάσεις λεπίδας 1130 × 250 × 205 mm | Μήκος 42 in.
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ρυμουλκούμενη Λάμα & Rake Χλοοτάπητα 106,7 cm
Γιατί να το επιλέξετε
  • 2-σε-1 σετ: Περιλαμβάνει 42" ατσάλινο dethatcher rake, 44" blade ισοπέδωσης και σύστημα ανύψωσης για απομάκρυνση υπολειμμάτων, χαλάρωση εδάφους και εξομάλυνση επιφάνειας.
Ιδανικό για
  • Απομάκρυνση φύλλων, κλαδιών και θαμνώδους υλικού
  • Χαλάρωση thatch και καθαρισμό χλοοτάπητα
  • Ισοπέδωση εδάφους και γενική συντήρηση αγροτεμαχίων
  • Εργασίες σε κήπους, χωράφια, δρόμους και μεγάλες επιφάνειες
Τεχνικά χαρακτηριστικά
  • Μοντέλο: LR8S
  • Υλικό: Q235 Steel + 40Cr
  • Τύπος: Steel Tine
  • Μήκος δοντιών: 42 in / 1067 mm
  • Αριθμός δοντιών: 19
  • Απόσταση δοντιών: 1,5 in / 38 mm
  • Διαδρομή λάμας: 0–28,94 in / 0–735 mm
  • Διαδρομή rake: 0–27,56 in / 0–700 mm
  • Διαστάσεις λάμας: 44,5 × 9,8 × 8,1 in / 1130 × 250 × 205 mm
  • Διαστάσεις συναρμολογημένου rake: 42,1 × 18,1 × 23,0 in / 1070 × 460 × 585 mm
  • Διαστάσεις γρύλου: 30,5 × 21,3 × 3,5 in / 775 × 540 × 90 mm
  • Βάρος προϊόντος: 119 lbs / 54 kg
  • Τρόπος σύνδεσης: Tow-Behind
  • Πείρος σύνδεσης: φ0,63 in / φ16 mm