Κωδικός προϊόντος : ZXSCJ48INCHQCU2AS001V0 ID : 103413
Σύντομη περιγραφή
  • Στιβαροί λαστιχένιοι τροχοί 13 × 5 in / 330 × 127 mm για ομαλή κύλιση και καλύτερο έλεγχο σε κάθε διαδρομή.
  • Πολλαπλές γωνίες εργασίας και καθολική συμβατότητα με ύψος σύνδεσης 200–500 mm, για ευελιξία σε περισσότερα οχήματα.
  • Αντικαταστάσιμα ατσάλινα δόντια και απόσταση δοντιών 25 mm για αποτελεσματικό ξεχορτάριασμα και καθαρισμό.
  • Διαστάσεις προϊόντος: 1730 × 1220 × 1400 mm | Μοντέλο: LR3S
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Βαρέως Τύπου Ρυμουλκούμενη Σβάρνα Κήπου VEVOR 122 cm
Γιατί να την επιλέξετε
  • Ευρεία κάλυψη εργασίας: Με πλάτος εργασίας 48" (122 cm), είναι ιδανική για μεγάλους κήπους, αγροτεμάχια και εκτάσεις που απαιτούν γρήγορη και αποτελεσματική συντήρηση.
Κύρια χαρακτηριστικά
  • Πλάτος εργασίας: 48 in / 1219 mm
  • Αριθμός δοντιών: 24 ατσάλινα δόντια
  • Απόσταση δοντιών: 0.98 in / 25 mm
  • Τροχοί: 2 πνευματικοί τροχοί 13 in / 330 × 127 mm
  • Υλικό τροχών: Καουτσούκ
  • Υλικά κατασκευής: Q235 Steel + 40Cr
  • Τύπος σύνδεσης: Tow-behind
  • Βάρος προϊόντος: 55 kg
Ιδανική για
  • Καθάρισμα φύλλων, κλαδιών και υπολειμμάτων
  • Απομάκρυνση βρύων και thatch
  • Ισοπέδωση εδάφους
  • Ανάμειξη κομπόστ και ελαφριά χαλάρωση του χώματος
  • Συντήρηση μεγάλων αυλών, κήπων και αγροτικών εκτάσεων
Τεχνικές πληροφορίες
Διαστάσεις προϊόντος: 1730 × 1220 × 1400 mm
Πλάτος τροχοτροχιάς: 595 mm