VEVOR VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα Χωρίς Ψήκτρες 1800W 48V 4500rpm & Ελεγκτής Ταχύτητας ZLWSDJTJ180083C2DV2
Κωδικός προϊόντος : ZLWSDJTJ180083C2DV2 ID : 61867
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχύς: 1800W
  • Τάση: 48V
  • Ταχύτητα χωρίς φορτίο: 5600 RPM
  • Ονομαστική ταχύτητα περιστροφής: 4500 RPM
  • Ροπή: 4N·m
  • Κατεύθυνση περιστροφής: CW/CCW
VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα Χωρίς Ψήκτρες 1800W 48V 4500rpm & Ελεγκτής Ταχύτητας ZLWSDJTJ180083C2DV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ανακαλύψτε την Ταχύτητα
Ανακαλύψτε την Ταχύτητα
Αναβαθμίστε τη διαδρομή σας με το νέο κιτ ηλεκτρικού κινητήρα Brushless DC 1800W. Νιώστε την απόλυτη ταχύτητα και απολαύστε την απόδοση που προσφέρει ο 100% καθαρός χάλκινος πυρήνας του κινητήρα.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ισχύς: 1800W
  • Τάση: 48V
  • Ροπή: 4N·m
  • Χωρητικότητα φορτίου: ≤ 150 kg
  • Θόρυβος: 70 dB
  • Διαστάσεις: 134 x 107 x 112 mm