VEVOR VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα Χωρίς Ψήκτρες 1800W 48V 4500rpm & Ελεγκτής Ταχύτητας ZLWSDJTJ18009JWVIV9
Κωδικός προϊόντος : ZLWSDJTJ18009JWVIV9 ID : 61852
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχύς: 1800W
  • Τάση: 48V
  • Ταχύτητα χωρίς φορτίο: 5600 RPM
  • Ονομαστική ταχύτητα περιστροφής: 4500 RPM
  • Διπλή κατεύθυνση ελέγχου: CW/CCW
  • Χωρητικότητα φορτίου: ≤ 150 kg
VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα Χωρίς Ψήκτρες 1800W 48V 4500rpm & Ελεγκτής Ταχύτητας ZLWSDJTJ18009JWVIV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ανακαλύψτε την Ταχύτητα
Ανακαλύψτε την Ταχύτητα
Αναβαθμίστε τη διαδρομή σας με το νέο κιτ ηλεκτρικού κινητήρα Brushless DC 1800W. Απολαύστε την απόλυτη απόδοση και την αθόρυβη λειτουργία με τον 100% καθαρό χαλκό πυρήνα κινητήρα.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Νέας Γενιάς Ελεγκτής: Εξασφαλίζει ομαλή και αποδοτική λειτουργία.
  • Ονομαστική Ροπή: 4N·m.
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 134 x 107 x 112 mm.