VEVOR VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα 1800W 48V με Βελτιωμένο Ελεγκτή Ταχύτητας και Τεχνολογία Χωρίς Ψήκτρες ZLWSDJTJ1800ZH5ULV2
Κωδικός προϊόντος : ZLWSDJTJ1800ZH5ULV2 ID : 61860
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχύς: 1800W
  • Ταχύτητα χωρίς φορτίο: 5600 RPM
  • Ροπή: 4N·m
  • Διπλής κατεύθυνσης έλεγχος
  • Χωρητικότητα φορτίου: ≤ 150 kg
  • Θόρυβος: 70 dB
VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα 1800W 48V με Βελτιωμένο Ελεγκτή Ταχύτητας και Τεχνολογία Χωρίς Ψήκτρες ZLWSDJTJ1800ZH5ULV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αναβαθμίστε την Οδήγησή σας με το Ηλεκτρικό Κιτ Μοτέρ Αισθανθείτε την Ταχύτητα
Αναβαθμίστε την οδήγησή σας με το Ηλεκτρικό Κιτ Μοτέρ 1800W 48V με Αναβαθμισμένο Ελεγκτή Ταχύτητας. Απολαύστε την απόλυτη εμπειρία οδήγησης με την νέα γενιά ελεγκτών και τον 100% καθαρό χαλκό πυρήνα του μοτέρ.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Διπλής κατεύθυνσης έλεγχος
  • Αποδοτική απόδοση
  • Ικανότητα φόρτωσης: ≤ 150 kg
  • Θόρυβος: 70 dB
  • Ονομαστική ροπή: 4N·m
  • Περιστροφή: CW/CCW
Προδιαγραφές Προϊόντος
  • Αριθμός Μοντέλου: JZ48V1800W
  • Βάρος Προϊόντος: 5.3 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 134 x 107 x 112 mm
  • Ονομαστική Ισχύς: 1800W