VEVOR VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα 500W Brushless DC 48V 2700rpm με Αναβαθμισμένο Ελεγκτή ZLWSDJTJ500WURJYWV9
Κωδικός προϊόντος : ZLWSDJTJ500WURJYWV9 ID : 61774
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 980 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχύς: 500W
  • Τάση: 48V
  • Ταχύτητα χωρίς φορτίο: 3100 RPM
  • Ροπή: 2.8N·m
  • Χωρητικότητα φορτίου: ≤ 771.6 lbs / 350 kg
  • Θόρυβος: 70 dB
VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα 500W Brushless DC 48V 2700rpm με Αναβαθμισμένο Ελεγκτή ZLWSDJTJ500WURJYWV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αισθανθείτε την Ταχύτητα
Αναβαθμίστε τη διαδρομή σας με το νέο Ηλεκτρικό Κιτ Μοτέρ 500W. Με την αναβαθμισμένη τεχνολογία ελεγκτή και τον 100% καθαρό χαλκό πυρήνα, αυτό το μοτέρ προσφέρει ανθεκτικότητα και αξιοπιστία.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ισχύς: 500W
  • Ταχύτητα χωρίς φορτίο: 3100 RPM (510 RPM μετά την επιβράδυνση)
  • Ταχύτητα με φορτίο: 2700 RPM (450 RPM μετά την επιβράδυνση)
  • Ροπή: 2.8N·m
  • Θόρυβος: 70 dB
  • Διαστάσεις: 240 x 172 x 155 mm
  • Βάρος: 4.86 kg
  • Κατεύθυνση περιστροφής: CW