VEVOR VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα 72V 3000W με Βελτιωμένο Ελεγκτή Ταχύτητας ZLWSDJTJ30000IDZCV9
Κωδικός προϊόντος : ZLWSDJTJ30000IDZCV9 ID : 61888
Σύντομη περιγραφή
  • Αναβαθμισμένος Ελεγκτής Ταχύτητας
  • 100% Καθαρός Χάλκινος Πυρήνας Κινητήρα
  • Διπλής Κατεύθυνσης Έλεγχος
  • Αποτελεσματική Απόδοση
  • Χωρητικότητα Φορτίου: ≤ 150 kg
  • Ονομαστική Ισχύς: 3000W
VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα 72V 3000W με Βελτιωμένο Ελεγκτή Ταχύτητας ZLWSDJTJ30000IDZCV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αναβαθμίστε την Οδήγησή σας με το Ηλεκτρικό Κιτ Μοτέρ 72V 3000W Αισθανθείτε την Ταχύτητα
Νέας Γενιάς Ελεγκτής
100% Καθαρός Χαλκός
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Ταχύτητα Χωρίς Φορτίο: 6700 RPM
  • Ικανότητα Φορτίου: ≤ 150 kg
  • Θόρυβος: 70 dB
  • Ονομαστική Ταχύτητα Περιστροφής: 4900 RPM
  • Ονομαστική Ισχύς: 3000W
  • Ονομαστική Ροπή: 5.5N·m
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 134 x 107 x 112 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 5.82 kg
Ανακαλύψτε την Απόδοση