VEVOR VEVOR Σετ Ντουζιέρας, 38" x 60" ABS Αδιάβροχο Περίγραμμα με 4" Κεντρική Φλάντζα, Ανοξείδωτη Σχάρα 4", Κόψιμο, Κατάλληλο για Μπάνιο LYDZT38X60ABSMK9SV0
Κωδικός προϊόντος : LYDZT38X60ABSMK9SV0 ID : 48378
Σύντομη περιγραφή
  • Ολοκληρωμένη Αποστράγγιση
  • Δύο Κόψιμα Κράσπεδα
  • Μεμβράνη HDPE
  • Τετράγωνη Οδοντωτή Σπάτουλα
  • Ευκολία Εγκατάστασης
  • Κεντρικός Δίσκος Αποστράγγισης
VEVOR Σετ Ντουζιέρας, 38" x 60" ABS Αδιάβροχο Περίγραμμα με 4" Κεντρική Φλάντζα, Ανοξείδωτη Σχάρα 4", Κόψιμο, Κατάλληλο για Μπάνιο LYDZT38X60ABSMK9SV0
Διαστάσεις: 38" x 60"
Υλικό: ABS Αδιάβροχο Επικάλυμμα Κράσπεδου Ντουζιέρας με Κεντρική Φλάντζα Συγκόλλησης 4" από ABS, Σχάρα από Ανοξείδωτο Ατσάλι 4" και Σπάτουλα.
  • Πλήρης Αποστράγγιση
  • 2 Κόψιμα Κράσπεδα
  • Μεμβράνη HDPE
  • Σπάτουλα με Τετράγωνη Οδόντωση
  • Ευκολία στην Εγκατάσταση
Υλικό Φλάντζας: ABS
Μέγεθος Δίσκου Ντουζιέρας (Π x Μ): 38 in x 60 in/ 965.2 mm x 1524 mm
Μέγεθος Σχάρας (Π x Μ): 4 in x 4 in/ 10 cm x 10 cm
Μοντέλο: VV-LYDZ-ABS3860Z
Υλικό Σχάρας: Ανοξείδωτο Ατσάλι 304
Μέγεθος Κράσπεδου Ντουζιέρας (Μ x Π x Υ): 38 in x 4.5 in x 6 in/ 965.2 mm x 114.3 mm x 152.4 mm