VEVOR VEVOR Σετ Οδηγών SBR12 1000mm, 2 Ράγες & 4 Οδηγοί SBR12UU για CNC ZXDGSBR12MM10S0WTV0
Κωδικός προϊόντος : ZXDGSBR12MM10S0WTV0 ID : 47919
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 588 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Αντοχή στην Πίεση
  • Ομαλή Ολίσθηση χωρίς Διακοπές
  • Ακρίβεια
  • Ευρεία Χρήση
  • Ισχυρή Αντοχή στη Διάβρωση
  • Εύκολη Εγκατάσταση
VEVOR Σετ Οδηγών SBR12 1000mm, 2 Ράγες & 4 Οδηγοί SBR12UU για CNC ZXDGSBR12MM10S0WTV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Σετ Οδηγών Γραμμής VEVOR, SBR12 1000mm
Το σετ περιλαμβάνει 2 τεμάχια οδηγών γραμμής SBR12 μήκους 1000 mm και 4 τεμάχια μπλοκ ολίσθησης SBR12UU. Ιδανικό για έργα DIY, μηχανές CNC και αυτοματοποιημένες μηχανές.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Αντοχή στην Πίεση: Αντιμετωπίζει την πίεση με ευκολία.
  • Ομαλή Ολίσθηση: Ολίσθηση χωρίς διακοπές.
  • Ακρίβεια: Πιο ακριβές από ποτέ.
  • Ευρεία Χρήση: Κατάλληλο για διάφορα σενάρια χρήσης.
  • Αντοχή στη Διάβρωση: Ισχυρή αντοχή στη διάβρωση.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Η εγκατάσταση γίνεται εύκολα.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Διάμετρος Άξονα: 12 mm
  • Υλικό: Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα & Αλουμίνιο
  • Αριθμός Μοντέλου: SBR12-C 1000L
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 39.4 x 2.5 x 1.2 in / 1000 x 64 x 29.6 mm
  • Μέγεθος Συσκευασίας (Μ x Π x Υ): 43.3 x 2.6 x 3.9 in / 1100 x 65 x 100 mm
  • Δυναμικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 372 N
  • Απόσταση Οπών Στήριξης B: 1 in / 26 mm
  • Απόσταση Οπών Στήριξης A: 1.1 in / 28 mm
  • Μέγεθος Μπλοκ Ολίσθησης (Μ x Π x Υ): 1.5 x 1.6 x 1 in / 39 x 40 x 27.6 mm
  • Στατικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 549 N
  • Μοντέλο Μπλοκ Ολίσθησης: SBR12UU
  • Καθαρό Βάρος: 7.5 lbs / 3.4 kg
  • Μήκος Οδηγού Γραμμής: 39.4 in / 1000 mm