VEVOR VEVOR Σετ Οδηγών SBR16 800mm, 2 Οδηγοί & 4 Συστοιχίες SBR16UU για CNC Router ZXDGSBR16MM80OUIWV0
Κωδικός προϊόντος : ZXDGSBR16MM80OUIWV0 ID : 47918
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 519 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Αντοχή στην Πίεση
  • Ομαλή Ολίσθηση Χωρίς Διακοπές
  • Εύκολη Εγκατάσταση
VEVOR Σετ Οδηγών SBR16 800mm, 2 Οδηγοί & 4 Συστοιχίες SBR16UU για CNC Router ZXDGSBR16MM80OUIWV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Σετ Οδηγών Γραμμής VEVOR, SBR16 800mm
Περιλαμβάνει 2 τεμάχια οδηγών γραμμής SBR16 μήκους 800 mm και 4 τεμάχια μπλοκ ολίσθησης SBR16UU. Ιδανικό για έργα DIY, μηχανές CNC και αυτοματοποιημένες μηχανές.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Αντοχή στην Πίεση: Χειρίζεται την πίεση με ευκολία.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Διάμετρος Άξονα: 16 mm
  • Υλικό: Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα & Αλουμίνιο
  • Αριθμός Μοντέλου: SBR16-C 800L
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 800 x 80 x 32.2 mm
  • Διαστάσεις Συσκευασίας (Μ x Π x Υ): 870 x 130 x 80 mm
  • Δυναμικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 774 N
  • Απόσταση Οπών Στήριξης B: 30 mm
  • Απόσταση Οπών Στήριξης A: 32 mm
  • Διαστάσεις Μπλοκ Ολίσθησης (Μ x Π x Υ): 45 x 45 x 33 mm
  • Στατικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 1180 N
  • Μοντέλο Μπλοκ Ολίσθησης: SBR16UU
  • Καθαρό Βάρος: 3.9 kg
  • Μήκος Οδηγού Γραμμής: 800 mm