VEVOR VEVOR Σετ Οδηγών SBR20 1500mm, 2 Ράγες & 4 Οδηγοί SBR20UU για CNC Μηχανές ZXDGSBR20MM15WNLNV0
Κωδικός προϊόντος : ZXDGSBR20MM15WNLNV0 ID : 47913
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 792 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Αντοχή στην Πίεση
  • Ομαλή Ολίσθηση χωρίς Διακοπές
  • Περισσότερη Ακρίβεια από Ποτέ
  • Ευρεία Χρήση
  • Ισχυρή Αντοχή στη Διάβρωση
  • Εύκολη Εγκατάσταση
VEVOR Σετ Οδηγών SBR20 1500mm, 2 Ράγες & 4 Οδηγοί SBR20UU για CNC Μηχανές ZXDGSBR20MM15WNLNV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Σετ Οδηγών Γραμμής VEVOR, SBR20 1500mm
Το σετ περιλαμβάνει 2 τεμάχια οδηγών γραμμής SBR20 μήκους 1500 mm και 4 τεμάχια μπλοκ ολίσθησης SBR20UU. Ιδανικό για έργα DIY, μηχανές CNC και αυτοματοποιημένες μηχανές.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Αντοχή στην Πίεση: Χειρίζεται την πίεση με ευκολία.
  • Ομαλή Ολίσθηση: Ολίσθηση χωρίς διακοπές.
  • Ακρίβεια: Πιο ακριβές από ποτέ.
  • Ευρεία Χρήση: Κατάλληλο για διάφορα σενάρια χρήσης.
  • Αντοχή στη Διάβρωση: Ισχυρή αντοχή στη διάβρωση.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Η εγκατάσταση γίνεται εύκολα.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Διάμετρος Άξονα: 20 mm
  • Υλικό: Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα & Αλουμίνιο
  • Αριθμός Μοντέλου: SBR20-C 1500L
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 59 x 3.5 x 1.4 in / 1500 x 90 x 36.3 mm
  • Διαστάσεις Συσκευασίας (Μ x Π x Υ): 62.2 x 5.7 x 3.1 in / 1580 x 145 x 80 mm
  • Δυναμικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 882 N
  • Απόσταση Οπών Στήριξης B: 1.4 in / 35 mm
  • Απόσταση Οπών Στήριξης A: 1.4 in / 35 mm
  • Διαστάσεις Μπλοκ Ολίσθησης (Μ x Π x Υ): 2 x 1.9 x 1.5 in / 50 x 48 x 39 mm
  • Στατικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 1370 N
  • Μοντέλο Μπλοκ Ολίσθησης: SBR20UU
  • Καθαρό Βάρος: 22 lbs / 10 kg
  • Μήκος Οδηγού Γραμμής: 59 in / 1500 mm