VEVOR VEVOR Σετ Οδηγών SBR20 2200mm, 2 Οδηγοί & 4 Συστοιχίες SBR20UU για CNC Router ZXDGSBR20MM22VVOXV0
Κωδικός προϊόντος : ZXDGSBR20MM22VVOXV0 ID : 47916
Σύντομη περιγραφή
  • Αντοχή στην Πίεση
  • Ομαλή Ολίσθηση χωρίς Διακοπές
  • Ακρίβεια
  • Εύκολη Εγκατάσταση
VEVOR Σετ Οδηγών SBR20 2200mm, 2 Οδηγοί & 4 Συστοιχίες SBR20UU για CNC Router ZXDGSBR20MM22VVOXV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Σετ Οδηγών Γραμμής VEVOR, SBR20 2200mm
Περιλαμβάνει 2 τεμάχια οδηγών γραμμής SBR20 μήκους 2200 mm και 4 τεμάχια μπλοκ ολίσθησης SBR20UU. Ιδανικό για αυτοματοποιημένες μηχανές, DIY έργα και CNC Router μηχανές.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Αντοχή στην Πίεση: Χειρίζεται την πίεση με ευκολία.
  • Ομαλή Ολίσθηση: Ολίσθηση χωρίς διακοπές.
  • Ακρίβεια: Πιο ακριβές από ποτέ.
  • Ευρεία Χρήση: Κατάλληλο για διάφορα σενάρια χρήσης.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Διάμετρος Άξονα: 20 mm
  • Υλικό: Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα & Αλουμίνιο
  • Αριθμός Μοντέλου: SBR20-C 2200L
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 2200 x 96 x 50 mm
  • Μέγεθος Συσκευασίας (Μ x Π x Υ): 2275 x 145 x 80 mm
  • Δυναμικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 882 N
  • Απόσταση Οπών Στερέωσης B: 35 mm
  • Απόσταση Οπών Στερέωσης A: 35 mm
  • Μέγεθος Μπλοκ Ολίσθησης (Μ x Π x Υ): 50 x 48 x 39 mm
  • Στατικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 1370 N
  • Μοντέλο Μπλοκ Ολίσθησης: SBR20UU
  • Καθαρό Βάρος: 14.9 kg
  • Μήκος Οδηγού Γραμμής: 2200 mm