VEVOR VEVOR Σετ Οδηγών SBR20 800mm, 2 Οδηγοί & 4 Συστοιχίες SBR20UU για CNC Router ZXDGSBR2800MMZ0CIV0
Κωδικός προϊόντος : ZXDGSBR2800MMZ0CIV0 ID : 47922
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 554 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Αντοχή στην Πίεση
  • Ομαλή Ολίσθηση Χωρίς Διακοπές
  • Ακρίβεια
  • Εύκολη Εγκατάσταση
VEVOR Σετ Οδηγών SBR20 800mm, 2 Οδηγοί & 4 Συστοιχίες SBR20UU για CNC Router ZXDGSBR2800MMZ0CIV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Σετ Οδηγών Γραμμής VEVOR, SBR20 800mm
Περιλαμβάνει 2 τεμάχια οδηγών γραμμής SBR20 μήκους 800 mm και 4 τεμάχια μπλοκ ολίσθησης SBR20UU. Ιδανικό για έργα DIY, μηχανές CNC και αυτοματοποιημένες μηχανές.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Αντοχή στην Πίεση: Αντιμετωπίζει την πίεση με ευκολία.
  • Ομαλή Ολίσθηση: Ολίσθηση χωρίς διακοπές.
  • Ακρίβεια: Πιο ακριβές από ποτέ.
  • Ευρεία Χρήση: Κατάλληλο για πολλές εφαρμογές.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Διάμετρος Άξονα: 20 mm
  • Υλικό: Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα & Αλουμίνιο
  • Αριθμός Μοντέλου: SBR20-C 800L
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 31.5 x 3.5 x 1.4 in / 800 x 90 x 36.3 mm
  • Μέγεθος Συσκευασίας (Μ x Π x Υ): 35.4 x 5.7 x 3.1 in / 900 x 145 x 80 mm
  • Δυναμικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 882 N
  • Απόσταση Οπών Στήριξης B: 1.4 in / 35 mm
  • Απόσταση Οπών Στήριξης A: 1.4 in / 35 mm
  • Μέγεθος Μπλοκ Ολίσθησης (Μ x Π x Υ): 2 x 1.9 x 1.5 in / 50 x 48 x 39 mm
  • Στατικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 1370 N
  • Μοντέλο Μπλοκ Ολίσθησης: SBR20UU
  • Καθαρό Βάρος: 14.1 lbs / 6.4 kg
  • Μήκος Οδηγού Γραμμής: 31.5 in / 800 mm