VEVOR VEVOR Σετ Συρόμενων Οδηγών με Απαλή Κλείσιμο και Πλήρη Επέκταση ZXCTHG500B60R1YBTV0
Κωδικός προϊόντος : ZXCTHG500B60R1YBTV0 ID : 68348
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 939 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ασφαλής
  • Ανθεκτικός
  • Πολυχρηστικός
  • Εύκολη & Γρήγορη Συναρμολόγηση
  • Φιλικός προς τον Χρήστη Σχεδιασμός
  • Μαλακό Κλείσιμο
VEVOR Σετ Συρόμενων Οδηγών με Απαλή Κλείσιμο και Πλήρη Επέκταση ZXCTHG500B60R1YBTV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 1 Ζεύγος 18-60 ιντσών Συρόμενες Ράγες Συρταριού με Απαλή Κλείσιμο
  • Φέρουσα Ικανότητα: 500 lbs
  • Ασφαλής Χρήση
  • Στιβαρή και Ανθεκτική Κατασκευή
  • Πολυχρηστική
  • Εύκολη και Γρήγορη Συναρμολόγηση
  • Φιλικός Σχεδιασμός προς τον Χρήστη
Κατάλληλο Μήκος Συρταριού: 60.5" / 1540 mm
Μήκος Επέκτασης: 60" / 1524 mm
Φέρουσα Ικανότητα (Πλήρως Επεκταμένο): 178 lbs / 80.74 kg
Καθαρό Βάρος: 33.73 lbs / 15.3 kg
Διαστάσεις Προϊόντος: 61 x 3 x 0.77" / 1555 x 76 x 19.5 mm