Κωδικός προϊόντος : FJ12INCH4ZTD5D0S0001V0 ID : 78140
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 359 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
html
  • Υλικά Υψηλής Ποιότητας
  • Μεγάλο Άνοιγμα 12" & 6"
  • Όριο Φορτίου 600 Λίβρες
  • Εύκολη Λειτουργία
  • Επεκταμένη Ράβδος
  • Εσωτερικός Σχεδιασμός Γωνίας 90°
VEVOR Σετ 2 Τεμαχίων Σφιγκτήρες Ξυλουργικής Lockable F 15.24cm και 30.48cm FJ12INCH4ZTD5D0S0001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
  • Ανοίγματα Σιαγόνων 12" & 6"
  • Όριο Φορτίου 272 kg / 600 lbs
  • Εύκολη Λειτουργία
  • Επεκτεινόμενη Ράβδος
Προδιαγραφές Προϊόντος
  • Χρώμα: Πορτοκαλί + Μαύρο
  • Μοντέλο Αντικειμένου: FCA6-2P & FCA12-2P
  • Ποσότητα: 2 τεμάχια 6" + 2 τεμάχια 12"
  • Ανοίγματα Σιαγώνων (6"): 15.24 εκ / 6"
  • Διαστάσεις Προϊόντος (12"): 40 x 11 x 2.5 εκ / 15.75" x 4.33" x 0.98"
  • Διαστάσεις Προϊόντος (6"): 25 x 11 x 2.5 εκ / 9.84" x 4.33" x 0.98"
  • Ανοίγματα Σιαγώνων (12"): 30.48 εκ / 12"