VEVOR VEVOR Σιδερένιο Χερούλι Πισίνας 32x23" Ανοξείδωτο Ατσάλι 250LBS με Μπλε Κάλυμμα & Βίδες BXGYCFS3W32X23YC1V0
Κωδικός προϊόντος : BXGYCFS3W32X23YC1V0 ID : 40267
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 939 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Χειρολαβής Πισίνας VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Χειρολαβής Πισίνας VEVOR
  • Άνετο Κάλυμμα Νάιλον: Το μπλε κάλυμμα προσφέρει άνεση και προστασία από τη θερμότητα.
  • Πλήρη Αξεσουάρ: Όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα περιλαμβάνονται για ολοκληρωμένη εγκατάσταση.
  • Πολυλειτουργική Εφαρμογή: Ιδανική για διάφορους τύπους πισινών και περιβάλλοντα.
VEVOR Σιδερένιο Χερούλι Πισίνας 32x23" Ανοξείδωτο Ατσάλι 250LBS με Μπλε Κάλυμμα & Βίδες BXGYCFS3W32X23YC1V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Σιδηροτροχιά Πισίνας 32x23" - Ανοξείδωτο Ατσάλι 304
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Άνετο Κάλυμμα Νάιλον: Περιλαμβάνει μπλε κάλυμμα για άνετο και ασφαλές κράτημα.
  • Πλήρη Αξεσουάρ: Συνοδεύεται από τρυπάνι M8 και αυτοκόλλητες βίδες για άμεση τοποθέτηση.
  • Πολυχρηστική Εφαρμογή: Ιδανική για οικιακές και επαγγελματικές πισίνες.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Δυνατότητα Φόρτωσης: 250 lbs/113 kg
  • Βάρος Προϊόντος: 11.7 lbs/5.3 kg
  • Πάχος Βάσης: 0.16"/4 mm
  • Υλικό: Ανοξείδωτο Ατσάλι 304
  • Διάμετρος Οπής: 0.37"/9.5 mm
  • Πάχος Σωλήνα: 0.08"/2 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 32 x 23"/81.2 x 58.4 cm
  • Διάμετρος Σωλήνα: 1.9"/4.83 cm