VEVOR VEVOR Σιδηρόδρομος Πισίνας 30x22" Ανοξείδωτος Χάλυβας 250LBS Ασημί Αντιδιαβρωτικός με Μπλε Κάλυμμα & Βίδες BXGYCFS3W30X22YC1V0
Κωδικός προϊόντος : BXGYCFS3W30X22YC1V0 ID : 40263
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 849 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Χειρολαβής Πισίνας VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Χειρολαβής Πισίνας VEVOR
  • Άνετο Κάλυμμα Νάιλον: Το μπλε κάλυμμα προσφέρει άνεση και προστασία από τη θερμότητα.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα για γρήγορη και απλή τοποθέτηση.
  • Πλήρη Αξεσουάρ: Συνοδεύεται από M8 τρυπάνι και αυτοκόλλητες βίδες για ολοκληρωμένη εγκατάσταση.
  • Πολυλειτουργική Εφαρμογή: Ιδανική για διάφορους τύπους πισινών και περιβάλλοντα.
VEVOR Σιδηρόδρομος Πισίνας 30x22" Ανοξείδωτος Χάλυβας 250LBS Ασημί Αντιδιαβρωτικός με Μπλε Κάλυμμα & Βίδες BXGYCFS3W30X22YC1V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Σιδηροτροχιά Πισίνας 30x22" από Ανοξείδωτο Ατσάλι
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Άνετο Κάλυμμα Νάιλον: Περιλαμβάνει μπλε κάλυμμα για άνετο και ασφαλές κράτημα.
  • Κατασκευή από Ανοξείδωτο Ατσάλι: Ανθεκτική στη σκουριά και σχεδιασμένη για μακροχρόνια χρήση.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα για γρήγορη και εύκολη τοποθέτηση.
  • Πολλαπλές Εφαρμογές: Ιδανική για οικιακές και επαγγελματικές πισίνες.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Δυνατότητα Φόρτωσης: 250 lbs/113 kg
  • Βάρος Προϊόντος: 11 lbs/5 kg
  • Πάχος Βάσης: 0.16"/4 mm
  • Υλικό: Ανοξείδωτο Ατσάλι 304
  • Διάμετρος Οπής: 0.37"/9.5 mm
  • Πάχος Σωλήνα: 0.08"/2 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 30 x 22"/76.2 x 55.8 cm
  • Διάμετρος Σωλήνα: 1.9"/4.83 cm