VEVOR VEVOR Σιδηρόδρομος Πισίνας 39x32" Ανοξείδωτος Χάλυβας 250LBS Ασημί Αντιδιαβρωτική Χειρολαβή με Μπλε Κάλυμμα & Τρυπάνι M8 & Βίδες Αυτοκοπής BXGYCFS3W39X32YC1V0
Κωδικός προϊόντος : BXGYCFS3W39X32YC1V0 ID : 40268
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Χειρολαβής Πισίνας VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Χειρολαβής Πισίνας VEVOR
  2. Άνετο Κάλυμμα Νάιλον: Το μπλε κάλυμμα προσφέρει άνεση και προστασία από τη θερμότητα.
  4. Εύκολη Εγκατάσταση: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα για γρήγορη και απλή τοποθέτηση.
  5. Πλήρη Αξεσουάρ: Συνοδεύεται από M8 τρυπάνι και αυτοκόλλητες βίδες για ολοκληρωμένη εγκατάσταση.
VEVOR Σιδηρόδρομος Πισίνας 39x32" Ανοξείδωτος Χάλυβας 250LBS Ασημί Αντιδιαβρωτική Χειρολαβή με Μπλε Κάλυμμα & Τρυπάνι M8 & Βίδες Αυτοκοπής BXGYCFS3W39X32YC1V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Σιδηρόδρομος Πισίνας 39x32" από Ανοξείδωτο Ατσάλι
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Άνετο Κάλυμμα Νάιλον: Περιλαμβάνει μπλε κάλυμμα για άνετο και ασφαλές κράτημα.
  • Πλήρη Αξεσουάρ: Συνοδεύεται από M8 τρυπάνι και αυτοκόλλητες βίδες για ασφαλή τοποθέτηση.
  • Πολλαπλές Εφαρμογές: Ιδανικό για οικιακές και επαγγελματικές πισίνες.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Δυνατότητα Φόρτωσης: 250 lbs/113 kg
  • Βάρος Προϊόντος: 18.7 lbs/8.5 kg
  • Πάχος Βάσης: 0.16"/4 mm
  • Υλικό: Ανοξείδωτο Ατσάλι 304
  • Διάμετρος Οπής: 0.37"/9.5 mm
  • Πάχος Σωλήνα: 0.08"/2 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 39 x 32"/98.9 x 81.3 cm
  • Διάμετρος Σωλήνα: 1.9"/4.83 cm