VEVOR VEVOR Συνδυασμός Πίνακα & Φελλού 48"x 36" με Αλουμινένιο Πλαίσιο για Σχολείο & Σπίτι RMB48X36BBRMT05ZSV0
Κωδικός προϊόντος : RMB48X36BBRMT05ZSV0 ID : 40736
Σύντομη περιγραφή
  • Συνδυαστικός Πίνακας
  • Λείος και Ανθεκτικός Μαγνητικός Πίνακας
  • Πίνακας Φελλού Υψηλής Πυκνότητας
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Πολλαπλή Χρήση
  • Απλή Ρύθμιση
VEVOR Συνδυασμός Πίνακα & Φελλού 48"x 36" με Αλουμινένιο Πλαίσιο για Σχολείο & Σπίτι RMB48X36BBRMT05ZSV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 48"x 36" Συνδυαστικός Πίνακας Λευκοπίνακα & Φελλού με Αλουμινένιο Πλαίσιο για Σχολείο και Σπίτι
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Συνδυαστικός Πίνακας: Λευκοπίνακας και πίνακας φελλού σε ένα.
  • Λευκοπίνακας: Λείος και ανθεκτικός μαγνητικός λευκοπίνακας για εύκολη γραφή και καθαρισμό.
  • Πίνακας Φελλού: Υψηλής πυκνότητας πίνακας φελλού για ανάρτηση σημειώσεων και ανακοινώσεων.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Περιλαμβάνει 2 γάντζους για οριζόντια ή κάθετη τοποθέτηση.
  • Πολυχρηστικότητα: Ιδανικός για σχολεία, γραφεία και οικιακή χρήση.
Προδιαγραφές
  • Διαστάσεις Λευκοπίνακα: 33.9 × 22.8 in / 860 × 580 mm
  • Συνολικές Διαστάσεις Προϊόντος: 35.4 × 47.2 × 0.8 in / 900 × 1200 × 20 mm