VEVOR VEVOR Συρόμενη Πόρτα Τσέπης, 5-Φωτισμένο Γυαλί, Αδιάβροχη Επιφάνεια KDMDMW30H80IV3MXL001V0
Κωδικός προϊόντος : KDMDMW30H80IV3MXL001V0 ID : 80982
Σύντομη περιγραφή
html
VEVOR Συρόμενη Πόρτα Τσέπης, 5-Φωτισμένο Γυαλί, Αδιάβροχη Επιφάνεια KDMDMW30H80IV3MXL001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html VEVOR Συρόμενη Πόρτα Τσέπης
Διαστάσεις: 765 x 2035 mm
Χαρακτηριστικά:
  • 5-πλάσια Επαγωγική Γυάλινη Συρόμενη Πόρτα με Σετ Εξοπλισμού
  • Ανθεκτική Σταθερή Κατασκευή από Ξύλο και MDF
  • Αδιάβροχη Επιφάνεια
  • Ομαλή και Ήσυχη Συρόμενη Κίνηση
  • Σταθερός Οδηγός Δαπέδου Πόρτας
  • Υλικό Υψηλής Αντοχής
  • Εξοικονόμηση Χώρου
  • Εύκολο στο Καθάρισμα
Χρώμα: Λευκό
Αριθμός Μοντέλου: GC07-30
Διαστάσεις Προϊόντος: 2035 x 765 x 35 mm / 80 x 30 x 1,38 ίντσες
Καθαρό Βάρος: 35,6 kg / 78,5 lbs
Διαστάσεις Πόρτας: Μέγεθος Πόρτας: 30" (Π) x 80" (Υ), πάχος: 1,38". Κατάλληλο για ανοιχτές επιφάνειες 61" x 84,5". Περιλαμβάνει μία συρόμενη πόρτα τσέπης και ένα πλήρες σετ εγκατάστασης εξοπλισμού.