Κωδικός προϊόντος : ZXCTHG500B32NMN0QV0 ID : 65788
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 609 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Απαλή Κλείσιμο με Ρουλεμάν
  • Πλήρης Επέκταση
  • Φορτίο Αντοχής: 500 lbs (226.8 kg)
  • Ασφαλής Χρήση
  • Στιβαρή και Ανθεκτική Κατασκευή
  • Πολυχρηστική
VEVOR Συρόμενοι Οδηγοί Συρταριών 16-60 εκ. με Απαλό Κλείσιμο και Πλήρη Επέκταση ZXCTHG500B32NMN0QV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Συρόμενες Ράγες Συρταριών VEVOR 1 Ζεύγος Συρόμενες Ράγες Συρταριών 16-60 ιντσών
  • Απαλή Κλείσιμο με Ρουλεμάν
  • Πλήρης Επέκταση
  • Ασφαλής Χρήση
  • Πολυχρηστική
  • Εύκολη και Γρήγορη Συναρμολόγηση
  • Φιλικός Σχεδιασμός προς τον Χρήστη
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Κατάλληλο Μήκος Συρταριού: 32.5" (825.5 mm)
  • Μήκος Επέκτασης: 32" (812 mm)
  • Φορτίο Αντοχής (Πλήρως Επεκταμένο): 332 lbs (150.59 kg)
  • Καθαρό Βάρος: 17.64 lbs (8 kg)
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 32 x 3 x 0.77" (812 x 76 x 19.5 mm) Χωρίς Κλείδωμα
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 33 x 3 x 0.77" (843 x 76 x 19.5 mm) Με Κλείδωμα