Κωδικός προϊόντος : ZXCTHG500B30WE4OPV0 ID : 65658
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 725 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Απαλή Κλείσιμο με Ρουλεμάν
  • Πλήρης Επέκταση
  • Φορτίο Μέχρι 500 lbs (226.8 kg)
  • Ασφαλής Χρήση
  • Στιβαρή και Ανθεκτική Κατασκευή
  • Πολυχρηστικότητα
VEVOR Συρόμενοι Οδηγοί Συρταριών 18-60 εκ. με Απαλό Κλείσιμο και Πλήρη Επέκταση ZXCTHG500B30WE4OPV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Συρόμενοι Οδηγοί Συρταριών VEVOR 1 Ζεύγος Συρόμενοι Οδηγοί Συρταριών 18-60 ιντσών
  • Απαλή Κλείσιμο με Ρουλεμάν
  • Πλήρης Επέκταση
  • Ασφαλής Χρήση
  • Πολυχρηστικότητα
  • Εύκολη και Γρήγορη Συναρμολόγηση
  • Φιλικός Σχεδιασμός προς τον Χρήστη
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Κατάλληλο Μήκος Συρταριού: 30.5" / 774 mm
  • Μήκος Επέκτασης: 30" / 762 mm
  • Φορτίο (Πλήρως Επεκταμένο): 343 lbs / 155.58 kg
  • Καθαρό Βάρος: 16.76 lbs / 7.6 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 31 x 3 x 0.77" / 793 x 76 x 19.5 mm