Κωδικός προϊόντος : ZXCTHG500B38QWA4AV0 ID : 65623
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 803 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Απαλή Κλείσιμο: Μηχανισμός για ομαλή και αθόρυβη λειτουργία.
  • Πλήρης Επέκταση: Επιτρέπει πλήρη πρόσβαση στο συρτάρι.
  • Φορτίο: Ικανότητα φόρτωσης έως 500 lbs (226.8 kg).
  • Ασφάλεια: Εξασφαλισμένη ασφάλεια κατά τη χρήση.
  • Ανθεκτικότητα: Κατασκευασμένο για μακροχρόνια χρήση.
  • Πολυχρηστικότητα: Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές.
VEVOR Συρόμενοι Οδηγοί Συρταριών 18-60 εκ. με Απαλό Κλείσιμο και Πλήρη Επέκταση ZXCTHG500B38QWA4AV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Συρόμενοι Οδηγοί Συρταριών VEVOR 1 Ζεύγος Συρόμενοι Οδηγοί Συρταριών 18-60 ιντσών
  • Εύκολη Συναρμολόγηση: Γρήγορη και απλή εγκατάσταση.
  • Φιλικός Σχεδιασμός: Εύχρηστος και πρακτικός.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Κατάλληλο Μήκος Συρταριού: 38.5" / 980 mm
  • Μήκος Επέκτασης: 38" / 965 mm
  • Φορτίο (Πλήρως Επεκταμένο): 298 lbs / 135.17 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 39 x 3 x 0.77" / 998 x 76 x 19.5 mm