Κωδικός προϊόντος : ZXCTHG500B44DZGTQV0 ID : 65662
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 781 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Φέρουσα Ικανότητα: 500 lbs / 226.8 kg
  • Ασφαλής Χρήση
  • Στιβαρή και Ανθεκτική Κατασκευή
  • Πολυχρηστική
  • Εύκολη και Γρήγορη Συναρμολόγηση
  • Φιλικός Σχεδιασμός προς τον Χρήστη
VEVOR Συρόμενοι Οδηγοί Συρταριών 18-60 εκ. με Απαλό Κλείσιμο και Πλήρη Επέκταση ZXCTHG500B44DZGTQV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
  • Ασφαλής Χρήση
  • Πολυχρηστική
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Κατάλληλο Μήκος Συρταριού: 44.5" / 1130 mm
  • Μήκος Επέκτασης: 44" / 1117 mm
  • Φέρουσα Ικανότητα (Πλήρως Επεκταμένο): 266 lbs / 120.66 kg
  • Αριθμός Μοντέλου: 7601Z-44"
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 45 x 3 x 0.77" / 1150 x 76 x 19.5 mm