Κωδικός προϊόντος : ZSHHASYL26IN8WZI3V0 ID : 61484
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 309 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Διάμετρος: 26 in/66.04 cm
  • Κύρια Υλικά: Μεταξωτό Ύφασμα, PE
  • Πλάτος Δακτυλίου: 7.09 in/180 mm
  • Χρώμα: Πράσινο
  • Βάρος: 0.99 lb/0.45 kg
  • Μοντέλο: WA53355
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Διακοσμητικό Στεφάνι Ευκαλύπτου Διακοσμητικό Στεφάνι Ευκαλύπτου 26 ιντσών
  • Υλικά: Μεταξωτό ύφασμα, PE
  • Βάση: Ανθεκτική βάση από λυγαριά
  • Χρώμα: Πράσινο
  • Διάμετρος: 26 ιντσών (66.04 cm)
  • Πλάτος Δακτυλίου: 7.09 ιντσών (180 mm)