Κωδικός προϊόντος : ZMKCJZL24INC09PKI001V0 ID : 85739
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 577 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • 14 Σχισμές, 6 Χρώματα
  • Διάμετρος Τροχού: 610 mm
  • Φορητό και Εξοικονόμησης Χώρου: Συμπαγής και ελαφρύς σχεδιασμός
  • Ομαλή Περιστροφή: Ακριβείας ρουλεμάν για ομαλές περιστροφές
  • Συναρπαστική Ατμόσφαιρα: Παράγει καθαρό ήχο κλικ, ενισχύοντας την ένταση
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ροδάκι Τύχης VEVOR 610 mm - 14 Θέσεων με Βάση
Συναρπαστικός Ήχος & Προσαρμοσμένο Στυλ
Προσεκτικός Σχεδιασμός & Ευκολία Συναρμολόγησης
Ευρεία Χρήση & Αντοχή
Προδιαγραφές Προϊόντος
  • Μοντέλο: ZP-24S-V2
  • Βάρος: 5.29 lbs / 2.40 kg
  • Διάμετρος Ροδέλας: 24 in / 610 mm
  • Διαστάσεις Βάσης: 15.55 x 8.07 in / 395 x 205 mm
  • Μέγεθος Προϊόντος: 23.82 x 8.07 x 27.36 in / 605 x 205 x 695 mm