VEVOR VEVOR Υπερηχητικός Καθαριστής Οδοντοστοιχιών 200ML με UV JYCSBQXJ30W2VEF9YV2
Κωδικός προϊόντος : JYCSBQXJ30W2VEF9YV2 ID : 49133
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 379 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Αποστείρωση και Απολύμανση με UV: Διαθέτει 4 UV λαμπτήρες για αποτελεσματική αποστείρωση.
  • Φορητός Σχεδιασμός: Ελαφρύ και εύκολο στη μεταφορά, ιδανικό για χρήση στο σπίτι ή εν κινήσει.
  • Εύκολη Λειτουργία: Απλή και γρήγορη διαδικασία καθαρισμού με χρόνο λειτουργίας 5 λεπτών.
VEVOR Υπερηχητικός Καθαριστής Οδοντοστοιχιών 200ML με UV JYCSBQXJ30W2VEF9YV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Υπερηχητικός Καθαριστής για Οδοντοστοιχίες 200ML
Φορητός Σχεδιασμός: Ελαφρύς και εύκολος στη μεταφορά, με βάρος μόλις 0.45 kg.
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 123 x 111 x 103 mm
  • Επίπεδο Θορύβου: ≤75dB
  • Μήκος Καλωδίου Ρεύματος: 1.5 m
  • Χωρητικότητα: 0.18L
  • Μοντέλο: SJ-H6
  • Συχνότητα: 45kHz
  • Ισχύς Υπερήχων: 30W
  • Διαστάσεις Εσωτερικής Δεξαμενής από Ανοξείδωτο Ατσάλι: 98 x 82 x 49 mm