VEVOR VEVOR Φορητή Οθόνη 14" HD για Laptop 13"-17" BXSDNXSQ14YCAKI6CV2
Κωδικός προϊόντος : BXSDNXSQ14YCAKI6CV2 ID : 40231
Άμεσα Διαθέσιμο
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ
Σύντομη περιγραφή
  • Μέγεθος Οθόνης: 14"/355mm
  • Ανάλυση: 1920x1200 IPS
  • Φωτεινότητα: 300cd/m²
  • Ρυθμός Ανανέωσης: 60Hz
  • Γωνία Περιστροφής: 210°
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Φορητή Οθόνη 14" HD για Laptop 13"-17" BXSDNXSQ14YCAKI6CV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Επεκτάτης Οθόνης Laptop 14" HD 1080P Φορητή Οθόνη για Laptop 13"-17"
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ευρεία Συμβατότητα: Συμβατή με laptops 13"-17" μέσω 2 x Type-C και 1 x Mini HDMI θύρες.
  • Πλήρες Πακέτο Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα για εύκολη εγκατάσταση και χρήση.
  • Ιδανικό Δώρο: Ένα τέλειο δώρο για επαγγελματίες και φοιτητές.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Μέγεθος Οθόνης: 14"/355mm
  • Φωτεινότητα: 300cd/m²
  • Ρυθμός Ανανέωσης: 60Hz
  • Χρωματική Γκάμα: 72% NTSC
  • Διαστάσεις Προϊόντος: (37.6 - 41.5in)×8.5×0.8in/(955-1055)×215×20mm