Κωδικός προϊόντος : KFDYZ3INCH24EICCFV0 ID : 61657
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 671 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ακριβής Υπολογισμός Βάρους
  • Ομαλή και Σταθερή Εκτύπωση
  • Καθαρή και Ζωντανή Απεικόνιση
  • Ευέλικτη Εφαρμογή
  • Εύκολη και Ακριβής Κοπή
  • Υλικό: Καθαρός Ξυλοπολτός
VEVOR Χαρτί Πλοττέρ Ευρείας Μορφής 2 Ρολά 24 ιντσών x 500 ποδιών Ρολά CAD Bond KFDYZ3INCH24EICCFV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Χαρτί Πλοττέρ Ευρείας Μορφής Χαρτί Πλοττέρ Ευρείας Μορφής
  • Ακριβή Υπολογισμό Βάρους
  • Ομαλή και Σταθερή Εκτύπωση
  • Ευέλικτη Εφαρμογή
  • Εύκολη και Ακριβής Κοπή
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Διαστάσεις Ρολού: 24 in x 500 ft (609.6 mm x 152.4 m)
  • Πυρήνας: 3 in / 76.2 mm