VEVOR VEVOR Χαρτί Πλοτ 6 Ρολά 24"x150' CAD Bond KFDYZ2INCH24NPAM0V0
Κωδικός προϊόντος : KFDYZ2INCH24NPAM0V0 ID : 49552
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 792 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ακριβής Υπολογισμός Βάρους
  • Ομαλή και Σταθερή Εκτύπωση
  • Καθαρή και Ζωντανή Εμφάνιση
  • Ευέλικτη Εφαρμογή
  • Εύκολη και Ακριβής Κοπή
  • Υλικό: Καθαρός Ξυλοπολτός
VEVOR Χαρτί Πλοτ 6 Ρολά 24"x150' CAD Bond KFDYZ2INCH24NPAM0V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Χαρτί Πλοττέρ Ευρείας Μορφής 6 Ρολά 24 in x 150 ft CAD Bond Rolls
  • Χαρτί Ευρείας Μορφής: Ιδανικό για εκτυπώσεις CAD και άλλες εφαρμογές.
  • Ακριβής Υπολογισμός Βάρους: Εξασφαλίζει σταθερή ποιότητα εκτύπωσης.
  • Ομαλή και Σταθερή Εκτύπωση: Παρέχει καθαρή και ζωντανή απεικόνιση.
  • Ευέλικτη Εφαρμογή: Κατάλληλο για διάφορες χρήσεις.
  • Εύκολη και Ακριβής Κοπή: Διευκολύνει την προσαρμογή στο επιθυμητό μέγεθος.
Διαστάσεις Πυρήνα: 2 in / 50.8 mm
Χρώμα: Υψηλό Λευκό
Αριθμός Μοντέλου: JSFL21080026P610
Μήκος Ρολού: 150 ft / 45.7 m
Ποσότητα: 6 Ρολά ανά Κουτί
Υλικό: Καθαρός Ξυλοπολτός
Βάρος Γραμμαρίου: 80 g/m²
Διαστάσεις Προϊόντος: 24.0 x 3.7 x 3.7 in / 610 x 95 x 95 mm
Πλάτος: 24 in / 609.6 mm