VEVOR VEVOR Χλοοκαθαριστής 26" με Σάκο 7 cu. ft. ST7CUFT26INCHTUA4V0
Κωδικός προϊόντος : ST7CUFT26INCHTUA4V0 ID : 44944
Σύντομη περιγραφή
  • Πλάτος Σάρωσης: 26"/66 cm
  • Χωρητικότητα Συλλογής: 7 ft³
  • Υλικά Κατασκευής: Σίδηρος, PP, PVC, Πολυεστέρας
  • Μέγεθος Τροχών: 10"/25.4 cm
  • Βάρος Προϊόντος: 33.1 lbs/15 kg
VEVOR Χλοοκαθαριστής 26" με Σάκο 7 cu. ft. ST7CUFT26INCHTUA4V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Χειροκίνητη Σκούπα Γκαζόν, Συλλέκτης Φύλλων & Χόρτου 26 ιντσών
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Εύκολη Χρήση: Απλά πιάστε τη λαβή και σπρώξτε από πίσω για να καθαρίσετε εύκολα το χώρο σας.
  • Πλάτος Σάρωσης: Με πλάτος σάρωσης 26"/66 cm και ποσοστό συλλογής έως 80%, καθαρίζει περισσότερα φύλλα και χόρτα με μία κίνηση.
Ιδανική για:
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Πλάτος Σάρωσης: 26"/66 cm
  • Χωρητικότητα Σακούλας: 7 ft³
  • Μέγεθος Τροχών: 10"/25.4 cm
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 55.9" x 31.9" x 29.5"/142 x 81 x 75 cm