VEVOR VEVOR 100W Φορητός Πτυσσόμενος Ηλιακός Φορτιστής με Υψηλή Απόδοση και Πολύπλευρες Συνδέσεις BXZDTYNB1100UD77V001Y3
Κωδικός προϊόντος : BXZDTYNB1100UD77V001Y3 ID : 96799
Σύντομη περιγραφή
  • VEVOR 100W Αναδιπλούμενο Ηλιακό Πάνελ
    • Υψηλή Απόδοση 24%: Φορητό μονοκρυσταλλικό ηλιακό πάνελ φορτιστή
    • Εξόδοι: MC4, USB-A, Type-C & DC Φορτιστές
    • Αντοχή στο Νερό: IP65
    • Ιδανικό για: Σταθμούς ενέργειας, Κατασκηνώσεις, Πεζοπορία
  • Υψηλή Απόδοση Μετατροπής
  • Φορτίστε Πολλαπλές Συσκευές
  • Κατασκευασμένο για Αντοχή
  • Αναδιπλούμενος Σχεδιασμός για Φορητότητα
  • Προδιαγραφές
    • Ισχύς Ηλιακού Πάνελ: 100W * 1 PCS
    • Απόδοση Μετατροπής: ≥24%
    • Λειτουργική Θερμοκρασία: 14 °F έως 149 °F / −10 °C έως 65 °C
    • Διαστάσεις Εκτεταμένο: 1260 x 608 x 35 mm
    • Αξιολόγηση Προστασίας: IP65
    • Κωδικός Μοντέλου: S100
    • Διαστάσεις Αναδιπλωμένο: 630 x 608 x 40 mm
    • Τύπος Συσκευής: Αναδιπλούμενο Ηλιακό Πάνελ
    • Καθαρό Βάρος: 5.3 kg
VEVOR 100W Φορητός Πτυσσόμενος Ηλιακός Φορτιστής με Υψηλή Απόδοση και Πολύπλευρες Συνδέσεις BXZDTYNB1100UD77V001Y3
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Βασικά Χαρακτηριστικά:
  • Ανώτερη Απόδοση: Με 16BB PERC υψηλής απόδοσης μονοκρυσταλλικά ηλιακά κύτταρα και ≥ 24% υψηλή αποδοτικότητα μετατροπής, αυτό το αναδιπλούμενο ηλιακό πάνελ 100W απορροφά περισσότερο ηλιακό φως και παράγει περισσότερη χρήσιμη ενέργεια για τη φόρτιση των συσκευών.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Μοντέλο: S100
  • Διαστάσεις Αναδιπλωμένου: 24.8 x 23.9 x 1.6 inch / 630 x 608 x 40 mm