VEVOR VEVOR 10L Μονή Δράση Υδραυλική Αντλία DC 12V με Μέγιστη Πίεση 22 MPa για Ανατροπή Τρέιλερ 12VDZYFXJSYXU2WWW001V9
Κωδικός προϊόντος : 12VDZYFXJSYXU2WWW001V9 ID : 96565
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρή Υδραυλική Ισχύς: Μέγιστη πίεση ανακούφισης 22 MPa και ρυθμός ροής 3.4 L/λεπτό.
  • Γρήγορη Εκκίνηση & Ομαλές Ανυψώσεις: Εξασφαλίζει εύκολες και ασφαλείς λειτουργίες ανύψωσης.
  • Υπενθύμιση Ασφαλείας: Υπάρχουν ενδείξεις για ασφαλή και άνετη λειτουργία.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Κατάλληλο για διάφορες χρήσεις, από τρέιλερ μέχρι ανυψώσεις οχημάτων.
  • Λεπτομέρειες Προϊόντος:
    • Λειτουργία: Μονοδραστήρας, Ρυθμός Ροής: 0.91 GPM (3.4 L/λεπτό)
    • Ταχύτητα: 2600 r/λεπτό, Τάση: DC12V
    • Κωδικός Μοντέλου: TDDC12V-1.6KW-D-10L
    • Διαστάσεις Προϊόντος: 595 x 177 x 215 mm
    • Καθαρό Βάρος: 13.7 kg (με όλα τα εξαρτήματα)
    • Χωρητικότητα Δεξαμενής: 10 Quart/2.5 Gal
    • Ισχύς: 1.6 kW
VEVOR 10L Μονή Δράση Υδραυλική Αντλία DC 12V με Μέγιστη Πίεση 22 MPa για Ανατροπή Τρέιλερ 12VDZYFXJSYXU2WWW001V9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ισχυρή Υδραυλική Μονάδα Ισχύος Ισχυρή Υδραυλική Μονάδα Ισχύος Γρήγορο Ξεκίνημα, Ομαλές Ανυψώσεις
Βαριάς χρήσης & Αξιόπιστη
Εύκολη Εγκατάσταση
Γρηγορότερες Ανυψώσεις, Ομαλές Καταβάσεις
Ισχύς που Αισθάνεστε
Αυτή η μονάδα υδραυλικής ισχύος DC 12V, 1.6 kW κινεί 0.91 GPM με δεξαμενή 10-quart, πίεση εργασίας 16–20 MPa, και έως 3,200 psi, δίνοντας στο βαρύ εξοπλισμό σας σταθερή και αξιόπιστη ισχύ.