VEVOR VEVOR 12" Χειροκίνητος Τρίμερ Φύλλων για Υδροπονικούς Καλλιεργητές - Διάφανο Κάλυμμα PET - Ανοξείδωτος Χάλυβας SDKSCJ12YCSDEULO7001V0
Κωδικός προϊόντος : SDKSCJ12YCSDEULO7001V0 ID : 84205
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 917 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • VEVOR Χειροκίνητο Κόφτη Οφθαλμών & Φύλλων, 300mm Reaper Bowl Bud Trimmer με Ανοξείδωτες Λεπίδες, Ορατή Κοπή
  • Κατάλληλο για Υγρή & Ξηρή Υδροπονική Κοπή με Δίσκο
  • Συστροφή Κοπής για Οφθαλμούς και Λουλούδια
  • Αβίαστη Ακρίβεια για Κάθε Κοπή
  • Διπλέξα Τεχνολογία για Υγρή & Ξηρή Κοπή
  • Διάφανη Καπάκι PET για Πλήρη Ορατότητα
  • Απαλός στους Οφθαλμούς
  • Απλή Λειτουργία
  • Ορατή Διαδικασία Κοψίματος
  • Υλικό Κούπας: Ανοξείδωτο Ατσάλι 201
  • Λεπίδες Δακτύλων: 4 × 3
  • Υλικό Καπακιού: PET
  • Κωδικός Μοντέλου: V-BT-TS-12
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 13.8 × 13.8 × 12.4 in / 350 × 350 × 315 mm
  • Βάρος: 7.9 lbs / 3.6 kg
  • Λαβή: 145° Αλουμινίου
VEVOR 12" Χειροκίνητος Τρίμερ Φύλλων για Υδροπονικούς Καλλιεργητές - Διάφανο Κάλυμμα PET - Ανοξείδωτος Χάλυβας SDKSCJ12YCSDEULO7001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html Αποτελεσματικό Κόψιμο Φύλλων με VEVOR
Ανακαλύψτε τη διαφορά με το 12" χειροκίνητο κόφτη φύλλων που διαθέτει πολλαπλά είδη λεπίδων, επιτρέποντας αποδοτική κοπή σε διάφορους τύπους φυτών, ελαχιστοποιώντας παράλληλα την ζημιά στους ανθούς. Το διαφανές ακρυλικό καπάκι προσφέρει πλήρη ορατότητα για ακριβή αποτελέσματα κοπής.