Κωδικός προϊόντος : GLGGLG12MTCTQ2ESB001V0 ID : 84124
Σύντομη περιγραφή
  • VEVOR Μπάρα Άρσης Βαρών 120cm, Κατάλληλη για Δίσκους 2 ιντσών
  • Μπάρα με Ανάγλυφη Λαβή για Προπόνηση Δύναμης
  • Ιδανική για Άρση Βαρών, Καθίσματα, Deadlift, Πιέσεις Πάγκου, Κάμψεις, Πιέσεις Ώμων
  • Χωρητικότητα 550lbs/226kg
  • Συμβατή με Πρότυπους Δίσκους 2 ιντσών
  • Σύστημα Ομαλής Περιστροφής
  • Εργονομικός Σχεδιασμός
  • Επίστρωση Κεραμικού & Ηλεκτρολυτικής Επικάλυψης
  • Πολυχρηστική για Προπόνηση
  • Επαγγελματικό Πρότυπο Κατασκευής
  • Διαστάσεις Αντικειμένου (ΜxΠxΥ): 47.24 x 2.95 x 2.95 inch / 1200 x 75 x 75 mm
  • Μήκος Μανικιών: 6.69 inch / 170 mm
  • Ικανότητα Φόρτωσης: 500 lbs / 227 kg
  • Αντοχή PSI: 94,000
  • Αριθμός Μοντέλου: RS1200
  • Πλάτος Ανάγλυφης Λαβής: 7.48 inch / 190 mm
  • Πλάτος Λαβής: 11.42 inch / 290 mm
  • Καθαρό Βάρος: 22.05 lbs / 10 kg
  • Μήκος Μπάρας: 4 ft / 1200 mm
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html Ανυψωτική Μπάρα 500 lbs Φορτίο - Ανθεκτικότητα και Απόδοση
Αντιολισθητική Λαβή με Κνουρίσμα: Η λαβή διαθέτει εργονομική διάμετρο 1.1 ίντσας / 28 mm με βάθος καθαρισμού 1.2 mm, προσφέροντας αυξημένη τριβή και σταθερό κράτημα. Αυτό προλαμβάνει την ολίσθηση κατά τη διάρκεια της προπόνησης, κατανέμει την πίεση στους καρπούς και τα αντιβράχια και μειώνει την κόπωση, βελτιώνοντας τη σταθερότητα.
Συμβατότητα με Πλάκες 2 ιντσών: Σχεδιασμένη με διάμετρο μανικιών 2 ιντσών / 50 mm, αυτή η μπάρα είναι πλήρως συμβατή με τις κύριες πλάκες βαρών. Το σύστημα κλείστρου υψηλής αντοχής ασφαλίζει τις πλάκες σφιχτά, αποτρέποντας την ολίσθηση ή την αποσύνδεση κατά τη διάρκεια της προπόνησης, βελτιώνοντας σημαντικά την ασφάλεια και τη σταθερότητα.
VEVOR 120cm Ανυψωτική Μπάρα
  • Σύστημα Ομαλής Περιστροφής
  • Εργονομική Σχεδίαση
  • Κεραμική & Ηλεκτροκαλυμμένο Φινίρισμα
  • Πολυδιάστατη Χρήση για Προπόνηση
  • Επαγγελματικό Πρότυπο Παραγωγής
Διαστάσεις: (Μήκος x Πλάτος x Ύψος): 47.24 x 2.95 x 2.95 ίντσες / 1200 x 75 x 75 mm
Μήκος Μανικιού: 6.69 ίντσες / 170 mm
PSI: 94,000
Πλάτος Κνουρίσματος: 7.48 ίντσες / 190 mm
Πλάτος Λαβής: 11.42 ίντσες / 290 mm
Μήκος Μπάρας: 4 πόδια / 1200 mm