VEVOR VEVOR 1500W Ηλεκτρική Υδραυλική Μηχανή Κάμψης Οπλισμού έως 22mm STGJWQJXDYSD22M11V2
Κωδικός προϊόντος : STGJWQJXDYSD22M11V2 ID : 48134
Σύντομη περιγραφή
  • Αποτελεσματική Κάμψη
  • Ακριβής Κάμψη
  • Καθαρός Χάλκινος Κινητήρας
  • Άνετη Λειτουργία
  • Πολυλειτουργική Εφαρμογή
  • Αξιόπιστη Κάμψη
VEVOR 1500W Ηλεκτρική Υδραυλική Μηχανή Κάμψης Οπλισμού έως 22mm STGJWQJXDYSD22M11V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 1500W Ηλεκτρική Υδραυλική Μηχανή Κάμψης Οπλισμού έως 7/8 Ίντσες #7 (12-22mm) Οπλισμός
  • Ακριβής Κάμψη: Εξασφαλίζει ακριβή κάμψη για επαγγελματικά αποτελέσματα.
  • Άνετη Λειτουργία: Σχεδιασμένη για άνετη χρήση, μειώνοντας την κόπωση του χρήστη.
  • Πολυλειτουργική Εφαρμογή: Ιδανική για διάφορες εφαρμογές σε κατασκευές και έργα.
  • Αξιόπιστη Κάμψη: Κατασκευασμένη για να παρέχει αξιόπιστα αποτελέσματα κάθε φορά.
Κύρια Υλικά: Χυτοσίδηρος (Κεφαλή και Σώμα Αντλίας), PVC (Κέλυφος Μηχανής)
Καθαρό Βάρος Μονάδας: 28.7 lbs / 13 kg
Χρώμα: Μαύρο + Μπλε
Αριθμός Μοντέλου Αντικειμένου: NRB-22
Ονομαστική Ισχύς: 1500W
Διαστάσεις Προϊόντος: 24.8 x 6.7 x 8.7 ίντσες / 630 x 170 x 220 mm
Διάμετρος Δέσμευσης: 0.47-0.87 ± 0.02 ίντσες / 12-22 ± 0.5 mm