VEVOR VEVOR 20V Φορητό Ασύρματο Πριόνι Ταινίας 5-Ιντσών Μεταβλητής Ταχύτητας WSBXSDJCS20AWD78R001V9
Κωδικός προϊόντος : WSBXSDJCS20AWD78R001V9 ID : 73071
Σύντομη περιγραφή
html
  • Εργαλείο χωρίς Σπινθήρες: Ασφαλής και καθαρή εργασία χωρίς ανησυχίες για σπινθήρες.
  • Βάθος Κοπής 5 ιντσών: Ικανό για μεγάλα κομμάτια με μία μόνο κοπή.
  • Απλή Χειρισμός: Ευκολία στη χρήση με έξυπνα τοποθετημένα κουμπιά ελέγχου.
VEVOR 20V Φορητό Ασύρματο Πριόνι Ταινίας 5-Ιντσών Μεταβλητής Ταχύτητας WSBXSDJCS20AWD78R001V9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html Η Επαναστατική Φορητή Ασύρματη Σέγα 20V - Βαθιά Κοπή 5 ιντσών
Βασικά Χαρακτηριστικά:
  • Κοπή Χωρίς Σπινθήρες: Ασφαλής και καθαρή διαδικασία κοπής για τον χρήστη και το περιβάλλον.
  • Απλός Έλεγχος: Εύχρηστος σχεδιασμός για να επικεντρωθείτε σε αυτό που έχει σημασία - την κοπή.
  • Διαισθητικός Σχεδιασμός: Εργονομία και ευκολία χρήσης ανώτερης κατηγορίας.
  • Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Διαστάσεις Λάμας: 44.88 x 0.51 x 0.03 in / 1140 x 13 x 0.65 mm
  • Βάθος Κοπής: 5 x 4.53 in / 127 x 115 mm
  • Λειτουργική Τάση: DC 20V
  • Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα: 0-120 m/min
  • Μοντέλο Προϊόντος: BW2111
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 19.69 x 6.69 x 11.42 in / 500 x 170 x 290 mm