VEVOR VEVOR 24"x18" Μηνιαίο Ημερολόγιο Πίνακας & Πίνακας Φελλού με Αλουμινένιο Πλαίσιο RMB24X18RLBB31L3TV0
Κωδικός προϊόντος : RMB24X18RLBB31L3TV0 ID : 40740
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 239 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Προϊόντος Κύρια Χαρακτηριστικά του VEVOR 24"x18" Μηνιαίου Ημερολογίου Πίνακα
  • Συνδυασμένος Πίνακας: Λευκός πίνακας και πίνακας φελλού σε ένα.
  • Λείος και Ανθεκτικός Μαγνητικός Λευκός Πίνακας: Ιδανικός για γραφή και μαγνητική χρήση.
  • Πίνακας Φελλού Υψηλής Πυκνότητας: Ανθεκτικός και κατάλληλος για καρφίτσες.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Περιλαμβάνει 2 γάντζους για οριζόντια τοποθέτηση.
  • Πολυχρηστική Χρήση: Κατάλληλος για γραφεία, σχολεία και σπίτια.
  • Απλή Συναρμολόγηση: Γρήγορη και εύκολη τοποθέτηση στον τοίχο.
VEVOR 24"x18" Μηνιαίο Ημερολόγιο Πίνακας & Πίνακας Φελλού με Αλουμινένιο Πλαίσιο RMB24X18RLBB31L3TV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Συνδυαστικός Πίνακας: Λευκός πίνακας και πίνακας φελλού σε ένα.
  • Λείος και Ανθεκτικός Μαγνητικός Λευκός Πίνακας: Ιδανικός για σημειώσεις και υπενθυμίσεις.
  • Πίνακας Φελλού Υψηλής Πυκνότητας: Κατάλληλος για καρφίτσες και ανακοινώσεις.
  • Πολυχρηστική Χρήση: Ιδανικός για το σπίτι, το γραφείο ή το σχολείο.
  • Απλή Συναρμολόγηση: Εύκολη τοποθέτηση και χρήση.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Διαστάσεις Πίνακα Λευκού: 22.3 × 13.4 in / 568 × 340 mm
  • Διαστάσεις Πίνακα Φελλού: 22.3 × 3.1 in / 568 × 78 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 17.7 × 23.6 × 0.5 in / 450 × 600 × 13 mm