Κωδικός προϊόντος : YMBYQ36YC4ZKU86RSV0 ID : 61835
Σύντομη περιγραφή
  • Ικανότητα Στατικού Φορτίου: 3300lbs (1500kg)
  • Ικανότητα Δυναμικού Φορτίου: 2866lbs (1300kg)
  • Μέγιστο Άνοιγμα: 36in (914mm)
  • Μέγεθος Λαβής: 32in (812mm)
  • Κύριο Υλικό: Χάλυβας 45#
  • Κατασκευή με Επίστρωση Σκόνης
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ανυψωτικές Λαβές Κορμών 36in Ανυψωτικές Λαβές Κορμών 36in - 4 Νύχια
Ανακαλύψτε την απόλυτη λύση για την ανύψωση κορμών με τις Ανυψωτικές Λαβές Κορμών 36in. Κατασκευασμένες από συμπαγές ατσάλι, αυτές οι λαβές προσφέρουν ανθεκτικότητα και ευκολία στη χρήση.
  • Ικανότητα Βάρους: Στατική Φορτίο: 3300lbs (1500kg), Δυναμική Φορτίο: 2866lbs (1300kg)
  • Ευέλικτη Χρήση: Ιδανικές για διάφορες εφαρμογές ανύψωσης.
  • Συμβατότητα: Ευρεία συμβατότητα με διάφορα εργαλεία και μηχανήματα.
  • Εύκολη Λειτουργία: Σχεδιασμένες για απλή και ασφαλή χρήση.
  • Επίστρωση Πούδρας: Προστασία από τη διάβρωση και τις καιρικές συνθήκες.
Διαστάσεις Προϊόντος: 460 x 240 x 975mm / 18.11 x 9.45 x 38.39in
Μέγιστο Άνοιγμα: 36in (914mm)
Μέγεθος Λαβής: 32in (812mm)
Βάρος Προϊόντος: 17 kg / 37.48 lbs